Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2014

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Action Jubal 2014:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 1 november 14:30
Albin Stedt BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 1 november 10:30
Alexander Berglund BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 1 november 14:30
Alexander Engström Volvo FK Herrar klass A Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Alexander Engström Volvo FK Herrar klass A Final Herrar
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 1 november 10:30
Alexander Johansson BK Runan Herrar klass A Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Alexander Johansson BK Runan Herrar klass A Final Herrar
Anders Fougner BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 2 november 09:00
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass C Fredagen den 31 oktober 17:30
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar klass D Fredagen den 31 oktober 17:30
Anders Rosberg BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 1 november 09:00
Anders Svanström BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 1 november 14:30
Andreas Arvidsson Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass D Fredagen den 31 oktober 17:30
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Andreas Carlsson Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass C Fredagen den 31 oktober 17:30
Andreas Edlander BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 1 november 14:30
Andreas Johansson Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 1 november 12:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Final Herrar
Andreas Morton Motala BF Herrar klass C Söndagen den 2 november 12:00
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 2 november 10:30
Andreas Åstrand Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 1 november 10:30
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Söndagen den 2 november 10:30
Anna Lundström BK Varg Para Damer klass C Lördagen den 1 november 09:00
Anna Stettinius Göinge HIF Damer klass D Lördagen den 1 november 09:00
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass C Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Anneli Jacobsen Göinge HIF Damer klass B Lördagen den 1 november 10:30
Anneli Jacobsen Göinge HIF Damer klass A Final Damer
Anneli Wegemyr Klotrullarnas BK Damer klass B Söndagen den 2 november 09:00
Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer klass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Annette Persson Göinge HIF Damer klass C Lördagen den 1 november 12:00
Annika Landelius BK Tranan Damer klass D Lördagen den 1 november 14:30
Arne Fält Göinge HIF Rännklass B Lördagen den 1 november 09:00
Arto Minkkinen Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 2 november 09:00
Bengt Engström BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 1 november 14:30
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass A Fredagen den 31 oktober 17:30
Benny Andersson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass D Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Benny Nyberg KFUM Kometerna Herrar klass A Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Birgitta Anderberg Palmstadens HBK Damer klass C Lördagen den 1 november 09:00
Bo Lindahl BK Varg Para Herrar klass C Lördagen den 1 november 09:00
Bo Tornberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 1 november 09:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 1 november 12:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass A Final Ränna
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer klass D Söndagen den 2 november 09:00
Camilla Olsson Palmstadens HBK Damer klass D Fredagen den 31 oktober 17:30
Camilla Salkert BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 2 november 09:00
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 2 november 10:30
Carina Johansson RBU Västerås Damer klass C Lördagen den 1 november 12:00
Carina Johansson RBU Västerås Damer klass A Final Damer
Caroline Dahlström Motala BF Damer klass B Söndagen den 2 november 12:00
Caroline Persson RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 1 november 12:00
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer klass C Lördagen den 1 november 12:00
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer klass D Lördagen den 1 november 14:30
Christer Knutson Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 1 november 12:00
Christer Leth BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 2 november 09:00
Christian Edström Motala BF Herrar klass B Söndagen den 2 november 12:00
Christian Karlsson BK Kul Herrar klass C Lördagen den 1 november 12:00
Christian Svensson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 1 november 10:30
Christian Åström BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 2 november 09:00
Christina Persson Solens IF Damer klass C Fredagen den 31 oktober 17:30
Christina Sundström Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass D Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Conny Jensen Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C Söndagen den 2 november 10:30
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar klass A Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Dan Johansson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 1 november 14:30
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar klass C Fredagen den 31 oktober 17:30
Daniel Gustafsson BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 2 november 09:00
Daniel Hermansson Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 2 november 09:00
Daniel Hult BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 1 november 14:30
Daniel Wine RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 1 november 12:00
David Rosberg RBU Västerås Herrar klass C Lördagen den 1 november 12:00
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer klass D Lördagen den 1 november 14:30
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer klass A Final Damer
Dennis Carlsson HIK Kick Off Herrar klass B Söndagen den 2 november 10:30
Dick Andersson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 1 november 09:00
Elina Gustafsson Göinge HIF Damer klass A Lördagen den 1 november 10:30
Emil Ura BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 1 november 14:30
Emil Wictor Palmstadens HBK Herrar klass C Fredagen den 31 oktober 17:30
Emma Jarheim BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 2 november 09:00
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 2 november 09:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Final Herrar
Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass A Söndagen den 2 november 10:30
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar klass A Fredagen den 31 oktober 17:30
Erika Nordström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 1 november 14:30
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Söndagen den 2 november 10:30
Eva Markussen BK Varg Para Damer klass B Lördagen den 1 november 09:00
Eva Sjöbom BK Skoj Damer klass B Lördagen den 1 november 10:30
Fabio Roth Motala BF Herrar klass D Söndagen den 2 november 12:00
Fred Tersén RBU Västerås Herrar klass D Lördagen den 1 november 12:00
Fredrik Geijer BK Merrimac Herrar klass B Fredagen den 31 oktober 14:30
Fredrik Gustavsson BK Vallonen Herrar klass B Söndagen den 2 november 12:00
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 1 november 14:30
Fredrik Malmsten BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 1 november 10:30
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Fredagen den 31 oktober 16:00
Frida Heurlén Motala BF Damer klass C Söndagen den 2 november 12:00
Frida Marntell HBK Åsen Damer klass C Lördagen den 1 november 09:00
Gunilla Johansson BK Tranan Damer klass B Lördagen den 1 november 14:30
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar klass D Fredagen den 31 oktober 17:30
Hans Erik Jacobson BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 2 november 09:00
Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer klass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer klass A Final Damer
Henrik Andersson Motala BF Herrar klass D Söndagen den 2 november 12:00
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 2 november 09:00
Henrik Johnsson BK Tranan Rännklass A Lördagen den 1 november 14:30
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Fredagen den 31 oktober 16:00
Håkan Johansson BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 1 november 10:30
Håkan Rylander Motala BF Herrar klass A Söndagen den 2 november 12:00
Ida Flodin KFUM Kometerna Damer klass C Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Ida Jareman Täby BwK Damer klass D Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Ida Jareman Täby BwK Damer klass A Final Damer
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass C Lördagen den 1 november 14:30
Inger Johansson BK Tranan Damer klass D Lördagen den 1 november 14:30
Isabel Ferlin Klotrullarnas BK Damer klass D Söndagen den 2 november 09:00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 2 november 09:00
Jacob Rundgren Göinge HIF Herrar klass A Lördagen den 1 november 10:30
Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 2 november 10:30
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 1 november 14:30
Jelena Lund Norrtälje BwK Damer klass B Söndagen den 2 november 12:00
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer klass D Fredagen den 31 oktober 17:30
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer klass D Fredagen den 31 oktober 17:30
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer klass A Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Jens Nilsson Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 1 november 12:00
Jerry Hjortsberg Palmstadens HBK Herrar klass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Jesper Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Fredagen den 31 oktober 17:30
Jimmy Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Fredagen den 31 oktober 17:30
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar klass B Lördagen den 1 november 09:00
Jimmy Susi BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 1 november 14:30
Jimmy Valdemarsson Solens IF Herrar klass C Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Joakim Jönsson Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 1 november 10:30
Joakim Palmberg Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass C Fredagen den 31 oktober 17:30
Johan Björkman Motala BF Herrar klass C Söndagen den 2 november 12:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 2 november 10:30
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Fredagen den 31 oktober 16:00
Johan Eriksson Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 1 november 10:30
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Final Ränna
Johan Holm Norrtälje BwK Herrar klass B Söndagen den 2 november 12:00
Johan Setterberg Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 2 november 09:00
Johan Tancred Team Baltzar BC Herrar klass B Söndagen den 2 november 12:00
John Strindmark BK Lindarna Herrar klass B Söndagen den 2 november 09:00
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 1 november 10:30
Johnny Hedström RBU Västerås Herrar klass D Lördagen den 1 november 12:00
Jonas Arvidsson BK Varg Para Herrar klass D Lördagen den 1 november 09:00
Jonas Johansson Motala BF Herrar klass B Söndagen den 2 november 12:00
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Jonas Ragnarsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D Söndagen den 2 november 10:30
Jonas Thor RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 1 november 12:00
Jonatan Forshus Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass D Fredagen den 31 oktober 17:30
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 1 november 14:30
Jonathan Engström Volvo FK Herrar klass B Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 1 november 14:30
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 1 november 09:00
Karin Kristoffersson Göinge HIF Damer klass C Lördagen den 1 november 12:00
Karin Olsson BK Piggelin Damer klass D Lördagen den 1 november 09:00
Karl-Fredrik Larsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D Söndagen den 2 november 10:30
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass B Lördagen den 1 november 10:30
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Kennet Ceder BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 1 november 14:30
Kenneth Hansson Göinge HIF Rännklass B Lördagen den 1 november 09:00
Kenth Carlstedt RBU Västerås Herrar klass C Lördagen den 1 november 12:00
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Rännklass A Fredagen den 31 oktober 14:30
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Rännklass A Final Ränna
Kjell Palm Motala BF Herrar klass D Söndagen den 2 november 12:00
Kristian Källström Motala BF Herrar klass C Söndagen den 2 november 12:00
Laban Larsen Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 1 november 12:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Söndagen den 2 november 10:30
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Final Herrar
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 1 november 09:00
Lars Bäckström CarlstadHammarö IF Herrar klass B Söndagen den 2 november 12:00
Lars Jonsson BK Bowlinggänget Rännklass B Söndagen den 2 november 10:30
Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar klass C Söndagen den 2 november 10:30
Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar klass A Final Herrar
Lars-Inge Hedlund Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 1 november 10:30
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Lena Tulldahl Föreningen Parasport Lund Damer klass A Fredagen den 31 oktober 17:30
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 2 november 10:30
Linn Ulander Warpen BK Damer klass D Fredagen den 31 oktober 17:30
Lisa Björk BK Parant Damer klass B Söndagen den 2 november 12:00
Lisa Dahl BK Lindarna Damer klass C Söndagen den 2 november 09:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer klass B Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Magnus Asp Göinge HIF Herrar klass D Lördagen den 1 november 09:00
Magnus Geijer CarlstadHammarö IF Herrar klass C Fredagen den 31 oktober 14:30
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 2 november 09:00
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Lördagen den 1 november 10:30
Magnus Olsson BK Bågen Herrar klass A Söndagen den 2 november 12:00
Marcus Gustafsson BK Tranan Rännklass A Lördagen den 1 november 14:30
Marcus Hansen BK Bowlinggänget Herrar klass D Söndagen den 2 november 10:30
Marcus Hansen BK Bowlinggänget Herrar klass A Final Herrar
Margareta Heder BK Tranan Damer klass D Lördagen den 1 november 14:30
Mari Hällsås Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Söndagen den 2 november 10:30
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Lördagen den 1 november 10:30
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer klass B Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer klass A Final Damer
Maria Ejderholt BK Piggelin Damer klass C Lördagen den 1 november 09:00
Maria Jansson RBU Västerås Damer klass B Lördagen den 1 november 12:00
Maria Mannerö Motala BF Damer klass C Söndagen den 2 november 12:00
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer klass A Söndagen den 2 november 09:00
Maria Thorén RBU Västerås Damer klass D Lördagen den 1 november 12:00
Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B Söndagen den 2 november 10:30
Mariell Gustafsson BK Tranan Damer klass B Lördagen den 1 november 14:30
Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C Söndagen den 2 november 10:30
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 1 november 10:30
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass C Fredagen den 31 oktober 16:00
Martin Larsson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 1 november 14:30
Mathias Lindkvist BK Bowlinggänget Herrar klass D Söndagen den 2 november 10:30
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Mattias Andersson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 1 november 14:30
Mattias Bjereke Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 1 november 10:30
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass A Söndagen den 2 november 10:30
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass D Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Final Herrar
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 1 november 10:30
Michael Wikström RBU Västerås Herrar klass C Lördagen den 1 november 12:00
Mikael Johansson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Fredagen den 31 oktober 17:30
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Mikael Lindström RBU Västerås Herrar klass B Lördagen den 1 november 12:00
Mikael Ljungberg BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 1 november 10:30
Mikael Ljungberg BK Skoj Herrar klass A Final Herrar
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass A Fredagen den 31 oktober 16:00
Mikael Thurfors BK Lindarna Herrar klass B Söndagen den 2 november 09:00
Mikaela Wiggur Motala BF Damer klass C Söndagen den 2 november 12:00
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Söndagen den 2 november 12:00
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Final Damer
Nicklas Halldén Norrtälje BwK Herrar klass A Söndagen den 2 november 12:00
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass A Fredagen den 31 oktober 16:00
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 1 november 09:00
Oscar Erixon Marbodals BS Herrar klass A Lördagen den 1 november 14:30
Oscar Jansson Motala BF Herrar klass B Söndagen den 2 november 12:00
Oscar Karell Norrtälje BwK Herrar klass B Söndagen den 2 november 12:00
Oskar Johansson RBU Västerås Herrar klass C Lördagen den 1 november 12:00
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 1 november 10:30
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass A Final Ränna
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass D Söndagen den 2 november 12:00
Paul Nordkvist Göinge HIF Herrar klass D Lördagen den 1 november 09:00
Per Hedman KFUM Kometerna Herrar klass B Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Pernilla Gustavsson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Söndagen den 2 november 10:30
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 1 november 10:30
Peter Ahnfeldt BK Varg Para Herrar klass C Lördagen den 1 november 09:00
Peter Håkansson BK Skoj Herrar klass A Lördagen den 1 november 10:30
Peter Myhrman RBU Västerås Herrar klass C Lördagen den 1 november 12:00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Peter Timgren BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 2 november 09:00
Peter Wulff BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 1 november 10:30
Petri Tanner Norsborgs AIK Herrar klass B Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Petter Wrigstad BK Lindarna Herrar klass B Söndagen den 2 november 09:00
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar klass B Söndagen den 2 november 12:00
Ragnar Carlman Motala BF Herrar klass D Söndagen den 2 november 12:00
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 1 november 09:00
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 2 november 10:30
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass A Final Damer
Rebecca Tanderyd BK Stjärnan Damer klass C Lördagen den 1 november 12:00
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 1 november 10:30
Robert Ivnäs KFUM Kometerna Herrar klass B Söndagen den 2 november 09:00
Robin Adamsson BK Agda Herrar klass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Robin Edefell Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Robin Edefell Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Final Herrar
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass A Final Herrar
Roger Ståhl Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass B Fredagen den 31 oktober 17:30
Ronnie Bengtsson HBK Åsen Herrar klass C Söndagen den 2 november 10:30
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Söndagen den 2 november 12:00
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Final Damer
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 1 november 10:30
Said Shemsi RBU Västerås Herrar klass D Lördagen den 1 november 12:00
Said Shemsi RBU Västerås Herrar klass A Final Herrar
Sandra Nilsson Göinge HIF Damer klass C Lördagen den 1 november 12:00
Sara Dahlström BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 2 november 10:30
Sara Gunnarsson HBK Åsen Damer klass C Lördagen den 1 november 09:00
Sara Hansson HIK Kick Off Damer klass C Söndagen den 2 november 10:30
Sara Landgren RBU Västerås Damer klass D Lördagen den 1 november 12:00
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 2 november 10:30
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Final Damer
Simon Norman Team Kinnekulle HBK Herrar klass D Söndagen den 2 november 12:00
Simon Stenberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D Söndagen den 2 november 10:30
Sofi Nelén IF Blåklinten Damer klass D Söndagen den 2 november 12:00
Sofia Appelgren Rosenlund Motala BF Damer klass D Söndagen den 2 november 12:00
Sofia Jacobsson Göinge HIF Damer klass D Lördagen den 1 november 09:00
Sofie Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 1 november 10:30
Sophie Hansson BK Tranan Damer klass D Lördagen den 1 november 14:30
Sophie Hansson BK Tranan Damer klass A Final Damer
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar klass B Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Susanne Englund BK Lindarna Damer klass C Söndagen den 2 november 09:00
Susanne Englund BK Lindarna Damer klass A Final Damer
Sven Johansson BK Tranan Herrar klass C Söndagen den 2 november 09:00
Therese Nordlund BK Bowlinggänget Damer klass D Söndagen den 2 november 10:30
Timmy Halldin RBU Västerås Herrar klass D Lördagen den 1 november 12:00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Fredagen den 31 oktober 16:00
Tomas Andersson BK Kyrk Skövde Herrar klass A Söndagen den 2 november 09:00
Tomas Sjöholm BK Bowlinggänget Herrar klass C Söndagen den 2 november 10:30
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar klass B Söndagen den 2 november 09:00
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar klass A Söndagen den 2 november 09:00
Tommy Lundbom Motala BF Herrar klass B Söndagen den 2 november 12:00
Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 2 november 10:30
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 1 November 16.00 (Extrastart)
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 2 november 09:00
Torsten Danielsson BK Piggelin Herrar klass B Lördagen den 1 november 09:00
William Åberg Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 2 november 09:00