Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Totala kvalresultat för Herrar klass C

<< Tillbaka till resultatsidan              Skriv ut
    
Export till Excel, välj avgränsare:    

  Namn   Klubb   Resultat
1. Andreas Leuving   Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK   632
2. Erik Nilsson   Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK   628
3. Lars Sjölander   BK Bowlinggänget   620
4. Rasmus Moberg   BK Piggelin   616
5. Magnus Geijer   Karlstad BK   602
6. Kenth Carlstedt   RBU Västerås   597
7. Johan Björkman   Motala BF   596
8. David Rosberg   RBU Västerås   590
9. Jan-Olof Gustavsson   BK Tranan   589
10. Anders Nilsson   Palmstadens HBK   587
11. Arto Minkkinen   Klotrullarnas BK   580
12. Laban Larsen   Göinge HIF   577
13. Martin Jonsson   BK Skoj   570
14. Jörgen Bergkvist   BK Tranan   552
15. Hans Erik Jacobson   BK Lindarna   549
16. Dick Andersson   BK Piggelin   545
17. Daniel Gullberg   Palmstadens HBK   540
18. Anders Fougner   BK Lindarna   538
19. Peter Ahnfeldt   HBK Åsen   538
20. Jimmy Valdemarsson   KFUM Kometerna   528
21. Lars Albertson   BK Piggelin   525
22. Jimmy Karlsson   Lunds HIF   522
23. Martin Ahrle   Johannesberg-Lillängens IF   519
24. Oliwer Enulf   BK Piggelin   518
25. Emil Wictor   Palmstadens HBK   517
26. William Åberg   Klotrullarnas BK   509
27. Fredrik Malmsten   BK Skoj   509
28. Max Ryrstedt   BK Skoj   506
29. Kristian Källström   Motala BF   505
30. Mattias Bjereke   Göinge HIF   495
31. Alexander Hansson   BK Skoj   495
32. Andreas Carlsson   Idrottsgymnasiet Bollnäs IF   494
33. Martin Källman   HIF FK Lindesberg   494
34. Ronnie Bengtsson   BK Bowlinggänget   493
35. Bo Lindahl   HBK Åsen   493
36. Stefan Westerdahl   Norsborgs AIK   492
37. Albin Stedt   BK Skoj   492
38. Conny Jensen   Johannesberg-Lillängens IF   492
39. Johnny Andersson   BK Skoj   489
40. Erik Berggren   Klotrullarnas BK   487
41. Andreas Morton   Motala BF   487
42. Toni Sandelin   Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK   486
43. Christer Leth   BK Lindarna   477
44. Jan-Erik Lundwall   Norsborgs AIK   476
45. Mikael Johansson   Lunds HIF   476
46. Joakim Palmberg   Idrottsgymnasiet Bollnäs IF   471
47. Michael Wikström   RBU Västerås   460
48. Krister Knutsson   Göinge HIF   458
49. Kasper Lindqvist Söderström   Norsborgs AIK   455
50. Kennet Ceder   BK Tranan   447
51. Bo Tornberg   BK Piggelin   446
52. Sven Johansson   Klotrullarnas BK   440
53. Oskar Johansson   RBU Västerås   436
54. Ivan Majlat   Klotrullarnas BK   435
55. Peter Myhrman   RBU Västerås   431
56. Christian Karlsson   Göinge HIF   424
57. Jens Nilsson   Göinge HIF   415
58. Tommy Rosengren   BK Bowlinggänget   413
59. Christian Svensson   BK Skoj   408
60. Tomas Sjöholm   BK Bowlinggänget   394